Харчування

Еко-садиба ” Мальва Озерна ” за органічне здорове харчування. Смачна, свіжеприготовлена , красиво подана іжа несе в собі тільки позитивні емоції. Ми також впевнені, що страви, які приготовлені з любов*ю і ще на живому вогні мають свою чудодійну силу.

Глиняний посуд, глечики, банячки – парадна утварь на нашій кухні.

Еко-садиба Мальва Озерна- це територія смачної кухні , незалежно, чи це рідна поживна, чи постна або вегетаріанська. Ми постійно в пошуках корисних, оптимальнокалорійних, але смачних рецептів)))

Для поціновувачів звичаєвої рідної кухні ми запропонуємо Борщ фірмовий з секретиком, черкаський капустняк, печеню по-куркульськи, картопельку по-миколаівськи, помазанку до житніх пиндиків, старословяньську 3-и поверхову кашу і лічити не перелічити)

Для гостей, що підтримують особливий тип харчування або хочуть трішки «розгрузитися» еко-садиба запропонує спеціальне меню, також смачненьке)

Продукти, такі як мясо, молочні вироби купуємо у перевірених місцевих хазяів. В теплиці органічного землеробства, що в селі, можемо замовити для Вас сертифіковану зелень, овочі. Якщо Ви забажаєте купити кролика, курочку, вироби з козиного молока або вже готові страви – зробимо вчасно та з задоволенням.

Ми пропонуємо декілька варіантів харчування – вибір за Вами:

  • харчування з обслуговуванням: для тих, хто хоче відпочити від куховарства та кухні повністю! На Вас буде чекати 2-х/3-х разове харчування на домовлений час із попередньо узгодженим меню;

  • харчування без обслуговування: замовляєте перелік блюд, які ми приготуємо та поставимо в апартаментах чи кухні. Це дозволить харчуватися за Вашим розкладом і потребі;

  • самостійне приготування на повністю облаштованій кухні. Посуд, меблі, плита, чайник, холодильник, расходні матеріали, миюче тощо.

Смачного та на здоров’я!